Mariette van Haastrecht
De inspiratie voor mijn werk komt vanuit de vragen ‘waar kom ik vandaan, waar hoor ik en waar ga ik naar toe?’ – Het gaat over aarden en weer verder gaan.
Dit tweeledige gevoel gebruik ik wanneer ik schilder; meerdere lagen en expressieve lineaire elementen geven dat weer. Fragiel naast sterk, kleurrijk naast zacht. Het gebruik van verschillende materialen, benadrukt de ’lagen’ - de verschillende ervaringen in het leven.
CV:
Mariëtte van Haastrecht heeft Romaanse Talen en Bedrijfskunde gestudeerd aan de Rijks Universiteit van Groningen en 10 jaar gewerkt in marketing voor o.a. Lancôme en Honig.
De afgelopen 9 jaar in het buitenland was er tijd om het roer om te gooien. In Duitsland heeft zij geschilderd onder leiding van Eva Großhennig. Daarna heeft zij in Ierland geschilderd en de Kunstacademie aan de Crawford College of Art & Design in Cork - Ierland (2007 – 2011) afgerond.
Haar werk is gepresenteerd in zowel solo- als groepstentoonstellingen en is aanwezig in privécollecties in en buiten Europa.
Info:
- Geslacht:
- Vrouw
- Geboortejaar:
- 1964
- Discipline:
- Schilder
- Teken
- Multidisciplinair
Contact:
- Adres:
- Harddraverslaan 10 2082 HM Santpoort Zuid
- tel:
- 06 57435235
- mail:
- info@mariettevanhaastrecht.nl
- website:
- www.mariettevanhaastrecht.nl
Afbeeldingen:
Vrienden:
Agenda:
Er zijn geen agenda items gevonden.